<<<<<<< HEAD

Medical SPA

Zdrowie i dobre samopoczucie

Pielęgnacja i medycyna

Liczysz się Ty

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA, łączący w sobie nowatorskie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny. 
czytaj więcej

Pielęgnacja i medycyna

Liczysz się Ty

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA, łączący w sobie nowatorskie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny. 

MEDICAL SPA

Poszukamy przyczyn Twoich dolegliwości, zminimalizujemy dolegliwości bólowe. 

Dołożymy wszelkich starań, byś już po kilku dniach mógł zapomnieć o cierpieniu, zwiększył sprawność fizyczną, poczuł wewnętrzną harmonię i pewność siebie. 

Wierzymy, że zapobieganie rozwijaniu się dysfunkcji w ich początkowym stadium, zaowocuje w przyszłości upragnioną sprawnością fizyczną i zadowoleniem z siebie.

Informacje o cenach zabiegów Medical SPA są dostępne w CENNIKU.

 

FIZJOTERAPIA

NATYCHMIASTOWA ULGA

Fizjoterapia to zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawiska reaktywności organizmu na bodźce. Jej celem jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej przez stosowanie przez terapeutów Wellness BUKOVINA terapii manualnych, masaży leczniczych i hydroterapii.

Nasi teraupeci i trenerzy przygotowani są do kompleksowej terapii oraz rehabilitacji każdych dolegliwości bólowych, jakie często towarzyszą pojawiającym się problemom ze stawami, kręgosłupem czy z układem ruchu. 

Warsztat szkoleniowy naszych terapeutów jest bardzo szeroki i stale powiększany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że proces rehabilitacyjny będzie indywidualnie dobrany, a przy tym przyjazny w odbiorze przez organizm.

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA

HOLISTYCZNE SPOJRZENIE

Zwiększ komfort swojego życia i skorzystaj z najskuteczniejszych sposobów leczenia i metod terapeutycznych. W naszym gabinecie konsultacyjnym zajmiemy się kompleksową oceną postawy Twojego ciała, poszukamy przyczyn problemu, dobierzemy odpowiedni plan działania, udzielimy wielu wskazówek.

DIAGNOSTYKA KROK PO KROKU

  • szczegółowy wywiad: przebyte urazy, schorzenia, operacje
  • ocena ogólnej postawy ciała i odstępstw od prawidłowego stanu
  • nakreślenie kierunku terapii i dobór odpowiednich metod oraz technik
  • pełna diagnoza uwzględniająca stan psycho-fizyczny 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij